Anette Kilefors (A)

Anette Kilefors (A)

Anette Kilefors Utbildningsnivå i EFT: A Legitimerad psykoterapeut/beteendevetare Mobil: 0702-27 85 04 E-mail: anette.kilefors@telia.com Hemsida:  psykoterapihelsingborg.se
Ann-Louise Danlarén (A)

Ann-Louise Danlarén (A)

Ann-Louise Danlarén Utbildningsnivå i EFT: A Socionom Magister i socialt behandlingsarbete Legitimerad psykoterapeut Handledarutbildad Certifierad i ABFT (anknytningsbaserad familjeterapi) Grund och fortbildning i EFT Mobil: 0706-11 87 12 E-mail:...
Katharina Tyrberg (A)

Katharina Tyrberg (A)

Katharina Tyrberg Utbildningsnivå i EFT: A Leg. Psykoterapeut Aukt. Socionom Fördjupningskurs samt handledning i EFT Mobil: 0738-55 53 69 E-mail: katharina@tyrberg.se Hemsida: katharinatyrberg.se
Cecilia Örnemark (E)

Cecilia Örnemark (E)

Cecilia Örnemark Utbildningsnivå i EFT: E Leg. Psykoterapeut Aukt. Socionom Aukt. Familjerådgivare Handledare och lärare i psykoterapi Ordf. i SFSH/Sveriges Förening för Systemteoretisk Handledning Mobil: 0767-78 11 15 E-mail: cecilia@parterapi-lund.se Hemsida:...
Ulla Carnehult Lindberg (A)

Ulla Carnehult Lindberg (A)

Ulla Carnehult Lindberg Utbildningsnivå i EFT: A Leg psykoterapeut Socionom Familjeterapeut Handledare och lärare i psykoterapi UHÄ Mobil: 0702-92 99 71 E-mail: ulla@ul-psykoterapi.se Hemsida ...
Catarina Marbe (C)

Catarina Marbe (C)

Catarina Marbe Utbildningsnivå i EFT: C Leg. psykoterapeut Socionom Familjeterapeut Marte Meo-terapeut Familjerådgivare Mobil: 0709797314 E-mail: catarina@psykoterapimarbe.se Hemsida:...
Irene Pedersen (C)

Irene Pedersen (C)

Irene Pedersen Utbildningsnivå i EFT: C Leg. Psykoterapeut Familjeterapeut Handledare och lärare i psykoterapi Telefonnummer: 0708-45 80 07 Email: irene@familjeterapi.at Hemsida: www.familjeterapi.at
Stina Pettersson (E)

Stina Pettersson (E)

Stina Pettersson Utbildningsnivå i EFT: E Socionom Samtalsterapeut med psykodynamisk inriktning (steg 1) Kognitiv beteende terapi (KBT 1-år) Motiverande samtal Kris och sorg Seminarie- och Familjehandledare Mobil: 0733-64 29 67 E-mail: stina@familjetradet.com Hemsida:...
Tommy Waad (T)

Tommy Waad (T)

Tommy Waad Utbildningsnivå i EFT: Trainer Leg psykoterapeut Leg sjuksköterska Handledare och lärare i psykoterapi enligt UHÄ E-mail: tommy@parterapiinstitutet.se Mottagningen: 046-12 90 70 Direkt: 0706-26 46...